​У Польщі зросла кількість нелегально працевлаштованих іноземців, серед них 90 відсотків - українці

У Вармінсько-Мазурському воєводстві в північно-східній частині Польщі збільшилося число іноземців, які працюють нелегально. Із понад 4 тисяч 200 громадян інших країн, статус яких перевірив місцевий відділ Прикордонної служби, понад одна тисяча працювала в регіоні нелегально. 90 відсотків – це громадяни України, а решта – громадяни Білорусі, Грузії, Молдови, Бангладеш, Індії, Азербайджану, Монголії, Непалу, Індонезії та Узбекистану. Від початку 2020 року до кінця вересня у Вармінсько-Мазурському регіоні проведено 151 контроль законності працевлаштування іноземців, повідомляє Польське радіо.


Компанії з осідком в інших регіонах направляли іноземців на роботу в Кентшинському, Дзялдовському, Ілавському, Нідзіцькому та Олєцькому повітах. Іноземці працювали незгідно з правилами у виробничих, промислових підприємствах, на будові і в гастрономії.

Наприклад, фірма з міста Лудзь відрядила в порушення норм 245 громадян України, чотирьох громадян Азербайджану і трьох – Грузії на роботу у виробничому підприємстві в Кентшинському повіті. Агентство, яке було посередником у працевлаштуванні, не вказало кінцевого місця роботи іноземців. Дехто з них працював за меншу зарплату, ніж вказано в дозволі або заяві про працевлаштування.

Від початку цього року до судів надійшли 104 клопотання про покарання роботодавців. Підприємців, яких перевірено раніше, оштрафовано загалом на суму понад 200 тисяч злотих (понад 44 тисячі євро).

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 11 вересня розповів про Курщину, Бєлгород та F-16:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.