​Двох українців вдруге поспіль номінували на престижну польську нагороду

Українців Миколу Рябчука та Віру Меньок номінували на нагороду, яку вручає популярний польський медіаресурс Rzeczpospolita. Йдеться про нагороду імені Єжи Ґєдройця, яка присуджується за дослідження паризької спадщини польського часопису «Культура» або за творче продовження ідей видатного польського публіциста, повідомляє Yavp.pl з посиланням на Rzeczpospolita.


На перемогу цьогоріч претендують загалом 14 кандидатів, у тому числі двоє громадян України: публіцист, почесний президент Українського ПЕН Микола Рябчук та директорка Міжнародного фестивалю Бруно Шульца у Дрогобичі, перекладачка Віра Меньок.

Лауреата цьогорічної нагороди газети Rzeczpospolita імені Єжи Ґєдройця оголосять 17 грудня. Востаннє громадянам України присуджували її в 2016 році. Тоді виграв проректор Українського католицького університету у Львові Мирослав Маринович.

Минулого року на премію претендувало аж п’ятеро українців, у тому числі й цьогорічні номінанти Микола Рябчук та Віра Меньок. Однак тоді виграв президент Кракова Яцек Майхровські.

Фото fotolia.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.