​У Ґданську у рамках проєкту Metropolitanka зняли україномовний фільм про жінок «Солідарності»

Інститут міської культури міста Ґданськ популяризує знання про спадщину «Солідарності». У рамках проєкту «Metropolitanka – witamy/ласкаво просимо/добро пожаловать» було проведено безкоштовні курси для україномовних та російськомовних мешканців міста, а також знято два краєзнавчі фільми, повідомляє Польське радіо.


«На цих курсах учасники вчилися проводити екскурсію Ґданським суднобудівним заводом, де народилася Профспілка «Солідарність». Черговим етапом курсів було проведення екскурсій українською та російською мовами по Ґданську», - говорить речниця Інституту міської культури Марта Банька.

У проєкті взяли участь 30 осіб. «Оскільки через обмеження епідемії коронавірусу проведення традиційних екскурсій містом було досить ускладнене, ми вирішили зняти два фільми, які є пропозицією віртуальної екскурсії містом, - говорить Марта Банька. - У цих відео ми хотіли розповісти україно- та російськомовним мешканцям Ґданська про жінок-працівничок Ґданської судноверфі — Анну Валентинович та Аліну Пєньковську».

Кожен фільм триває 10 хвилин. Версія українською мовою:


Проєкт «Metropolitanka – witamy/ласкаво просимо/добро пожаловать» отримав дофінансування Міністерства культури та національної спадщини Польщі.

Фото PAP/CAF



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.