​Очільник Католицької церкви папа Франциск у великодній проповіді згадав про Україну

Папа римський Франциск закликав міжнародну спільноту проявити солідарність у боротьбі з пандемією коронавірусу і припинити війни та озброєння. Звертаючись до вірян з проповіддю з нагоди свята Воскресіння в неділю, 4 квітня, папа звернув увагу, що пандемія надалі в розпалі, а через це ми в дуже скрутному становищі. За його словами, суспільна та економічна криза є дуже глибокою, і це удар особливо для найубогіших, а попри це, не припиняються збройні конфлікти та озброєння. Папа назвав це скандалом нашого часу, повідомляє Польське радіо.


Папа Франциск додав, що Воскреслий Христос є надією для всіх, хто страждає через пандемію. У своєму зверненні папа згадав збройні конфлікти в Сирії, Ємені, Україні та акти терору в Нігерії, закликав до порозуміння між палестинцями та ізраїльтянами. Папа також висловив свою солідарність з молодими людьми, які борються за демократію, особливо в М’янмі, і закликав про допомогу мігрантам, які тікають від війни та нужди.

Папа Франциск. Фото EPA



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.