​Тарифи на консульські послуги для українців у Польщі - варто знати

Ціни стосуються послуг, які надаються в Генконсульствах України в Кракові, Любліні, консульстві в Гданську та консульському відділі посольства України у Варшаві. Тарифи також вказані в доларах, однак оплата відбувається в злотих, а сума залежатиме від курсу валют. Які послуги можуть отримати громадяни України в дипустановах у Польщі та скільки вони коштують, повідомляє Yavp.pl.


Паспортні дії

Оформлення закордонного паспорта для осіб від 16 років і старше обійдеться в 373 злотих. Вартість оформлення посвідчення особи на повернення в Україну - 125 злотих. Так само коштує й продовження терміну дії такого посвідчення.

Тариф на прийняття на постійний або тимчасовий консульський облік дорослих громадян – 83 злотих.

Дії з питань громадянства та постійного проживання

Ціна оформлення клопотання про набуття громадянства України за територіальним походженням на сьогодні складає 332 зл. Водночас за поновлення громадянства доведеться заплатити 622 зл. При цьому оформлення встановлення належності до громадянства України коштує 332 зл.

За консульські довідки про належність чи неналежність до громадянства України треба буде заплатити по 83 зл. Оформлення документів для залишення на постійне проживання за кордоном коштує 830 зл. Натомість надання дозволу на імміграцію - 1 659 зл.

Засвідчення та видача документів

Легалізація документів фізичних осіб коштує 207 злотих за один екземпляр. А легалізація документів юридичних осіб - 415 зл.

Водночас за витребування засвідченого в Україні документа та його видачу необхідно буде заплатити 207 злотих, а за видачу інших витребуваних документів - 83-125 зл.

Реєстрація актів цивільного стану

Розлучення українського подружжя в Польщі за взаємною згодою коштуватиме 622 злотих. А на підставі рішення суду - 663 зл. Водночас державна реєстрація шлюбу в консульських установах України в Польщі обійдеться в 415 зл.

Повторна видача свідоцтва про шлюб, у тому числі в разі внесення змін до актового запису цивільного стану, коштує 207 зл. Замінити ім'я (крім зміни в разі реєстрації шлюбу) можна за 415 злотих.

Нотаріальні дії

У випадку з договорами поділу майна, поруки та інших угод, що не підлягають оцінці, доведеться заплатити 207 зл. За посвідчення довіреностей на дітей, батьків чи одного з подружжя на право користування і розпорядження ними нерухомим майном або транспортними засобами треба викласти 125 зл (якщо йдеться про інших осіб, то 250 злотих).

Посвідчення інших довіреностей та заповітів коштує 125 зл. По 83 зл доведеться заплатити, якщо потрібно отримати посвідчення факту, що фізична особа є живою, посвідчення тотожності фізичної особи з особою, зображеною на фотокартці, засвідчення вірності кожного підпису на документах.

Фото yavp.plКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

Сурков рассказывает о своем участии в событиях на Донбассе. При этом он даже и не думает отрицать, что приезжал на оккупированные территории

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2021.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.