​На польсько-українському кордоні утворилися черги вантажівок, час проходження кордону - 36 годин

50 годин очікують вантажівки на польсько-українському кордоні на пункті пропуску Дорогуськ. У черзі, що розтягнулася на 25 кілометрів, очікує 1100 машин. З українського боку така ж велика черга, на перетин кордону очікує 820 вантажівок, орієнтовний час проходження кордону – 36 годин, – зазначає Мажена Сємєнюк із Палати податкової адміністрації в Любліні, повідомляє Польське радіо.


«Великі черги також на пункті пропуску Гребенне. На виїзд із Польщі очікує 330 вантажівок. У середньому на перетин кордону треба чекати 23 години. Тим часом на в’їзд до Польщі очікує 400 вантажівок з продукцією. Вони очікують приблизно 30 годин. Якщо ми говоримо про рух особистих авто, то на цей момент на пунктах пропуску Долгобичув і Зосине він не інтенсивний. Машини, які під’їжджають, зразу ж оформлюються для перетину кордону», –- повідомила Мажена Сємєнюк.

За інформацією митників, на пункті пропуску в Зосині очікує група з понад сотні водіїв транзитних автівок. Це водії, які до 30 червня могли ввозити з території Європейського Союзу до України легкові автомобілі на пільгових умовах без сплати митних платежів. Ці закони змінилися в Україні 1 липня.

Фото wikipedia.org



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 24 квітня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.