Дозвіл на роботу в Польщі для іноземців: типи, умови отримання та інші нюанси, про які треба знати українцям

Існує кілька видів дозволів на роботу («зезволень») для іноземців в Польщі. Процедури та критерії їхньої видачі відрізняються залежно від типу. Які є види дозволів на роботу («зезволень») у Польщі, кому вони видаються та з якою метою, розповідає Yavp.pl.


Дозвіл типу А

- видається іноземцеві, який виконує роботу за контрактом з компанією, юридичний офіс якої знаходиться на території Польщі. Незалежно від ситуації на ринку праці, іноземний працівник повинен отримувати заробітну плату не нижчу за заробітну плату місцевих працівників на аналогічній посаді.

Дозвіл типу А видається на термін максимум до 3-х років! І це основний тип дозволу, який отримують українські працівники в Польщі!!!

Дозвіл типу В

- видається іноземцям, які є членами правління компаній (спулок), зареєстрованих у Польщі. Стандартний період дії такого дозволу - до 3-х років, однак члени правління компаній, в яких працює понад 25 осіб, можуть розраховувати на отримання дозволу на термін до 5 років.

Дозвіл типу С

- видається іноземцеві, який працевлаштований в закордонного (не польського) роботодавця і делегований виконувати роботу на його філії або об'єкти, які розташовані в Польщі, на термін понад 30 днів протягом календарного року.

Дозвіл типу D

- видається іноземцеві, який працевлаштований в закордонного (не польського) роботодавця (котрий не має своїх філій та об'єктів у Польщі) і прибуває в Польщу з метою надання тимчасових послуг або виконання тимчасових функцій, в тому числі пов'язаних з експортом товару.

Дозвіл типу E

- видається іноземцеві, який працює в закордонного (не польського) роботодавця і делегований до Польщі на термін понад 30 днів протягом календарного року з іншою метою, ніж ті, що вказані при видачі дозволів типу B, C, D.

Власники дозволів на роботу в Польщі типу C, D, Е повинні мати умови працевлаштування не гірші, ніж визначені польським трудовим законодавством. Зокрема, це стосується тривалості робочого часу, понаднормової роботи, мінімальної заробітної плати і т.д. Крім того, громадяни третіх країн, які делеговані до Польщі й отримали дозволи на роботу типу C, D, Е, повинні отримувати зарплату не нижче 70% середньої заробітної плати в воєводстві, в якому працюватимуть.

Дозвіл на роботу в Польщі («зезволення») дає право працювати лише в Польщі й лише в того роботодавця, який зазначений у документі. У випадку порушення цих законодавчих норм іноземцеві загрожує штраф від 1 000 до 5 000 злотих.

Фото fotolia.comКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Виктор Медведчук, еще с 2015 года, стучал россиянам на беглых регионалов – экс-премьера Азарова и экс-президента януковича

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2021.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.