​ЄС увів економічні санкції проти росії за її агресію щодо України в 2014 році, і подовжує їх кожні півроку

Європейський Союз продовжив економічні санкції, введені щодо росії за агресію проти України в 2014 році. Обмеження, які закінчуються наприкінці липня, діятимуть щонайменше до кінця січня. Рішення прийняли міністри закордонних справ країн-членів на зустрічі в Брюсселі, повідомляє Польське радіо.


ЄС ввів економічні санкції проти росії в середині 2014 року, і з того часу подовжує їх кожні півроку. Незважаючи на те, що в деяких країнах лунали голоси про пом'якшення або призупинення обмежень, досі вдалося їх одностайно продовжити. Переважає думка, що росія продовжує ігнорувати Мінські угоди про припинення вогню та окупує східну частину Україну.

Продовження санкцій означає, що найбільші російські банки та нафтові компанії надалі матимуть обмежений доступ до ринків капіталу. Заборонено продавати росіянам передові технології, також ті, що пов'язані з видобутком нафти з арктичних родовищ, а також обладнання подвійного використання, що застосовується для цивільних та військових цілей. Також продовжено дію ембарго на постачання зброї.

Фото з відкритих джерел



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ситуация на фронте за истекшие 2 дня остается более-менее стабильна. Есть критические моменты на отдельных направлениях

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.