​У першому півріччі 2021 року 112 громадян України попросили політичного притулку у Польщі

За даними Управління з питань іноземців, у першій половині цього року майже 1700 іноземців подало у Польщі клопотання про надання статусу біженця. Найчастіше міжнародного захисту просили громадяни Білорусі. Всі основні рішення, винесені від серпня минулого року щодо білорусів, були позитивними, повідомляє Польське радіо.


За інформацією Управління, число клопотань про надання міжнародного захисту у Польщі у першому півріччі було на приблизно 27 відсотків більшим, ніж за аналогічний період 2020 року.

Повідомляється, що найбільше клопотань надійшло від громадян: Білорусі – 667 осіб, росії – 465, Афганістану – 140, України – 112 і Туреччини – 50.

За інформацією Управління, іноземцю надається міжнародний захист (у вигляді статусу біженця або додаткового захисту), якщо у країні походження цій особі загрожує переслідування або справжня загроза життю чи здоров’ю.

У першій половині року позитивні рішення у Польщі отримала 391 особа. З них 282 – це громадяни Білорусі. У їхньому випадку позитивний розгляд справ, як повідомляє Управління, становить 100 відсотків. Відповідні рішення отримало теж 48 громадян росії, а також 25 громадян Туреччини.

Водночас відмову у справі надання міжнародного захисту у Польщі отримало 616 осіб, здебільшого громадяни росії – 289 та України – 140 осіб.

Варшава. Фото Wikimedia Commons



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.