Україна і Польща святкують 30-річчя дипоматичних відносин - 8 січня 1992 року між обома країнами було встановлено дипломатичні відносини
- Подробиці
- Опубліковано 09.01.2022 15:00
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4206

Президенти Польщі та України відзначили 30-ту річницю встановлення дипломатичних відносин між незалежною Україною та Польською Республікою. 8 січня 1992 року між обома країнами було встановлено двосторонні дипломатичні відносини, повідомляє Польське радіо.
З цієї нагоди фасади Президентського палацу у Варшаві та Маріїнського палацу в Києві о 18-тій годині (17-тій за варшавським часом) були підсвічені ілюмінацією з кольорами українського і польського прапорів.
Президенти обох країн одночасно опублікували свої дописи у Твіттері з нагоди 30-річчя дипвідносин.
Президент Польщі Анджей Дуда опублікував свій допис українською мовою. Політик наголосив: «Дякую Президентові Володимиру Зеленському за дружбу і співпрацю. Польща підтримує Україну. Разом ми сильніші!»
Президент України Володимир Зеленський підкреслив: «Цінуємо наше стратегічне партнерство та справді дружні взаємини. Разом з президентом Анджеєм Дудою працюємо далі над новими історіями успіху України та Польщі».
Нагадаємо, Польща першою у світі офіційно визнала незалежність України 2 грудня 1991 року.
Президентський палац у Варшаві. Фото Kancelaria Prezydenta RP
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 17 січня




Коментарі