На позачерговому засіданні за закритими дверима уряд Латвії схвалив додаткову військову допомогу Україні
- Подробиці
- Опубліковано 28.07.2022 17:51
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3294

Про схвалення додаткової військової допомоги Україні повідомив міністр оборони Артіс Пабрікс. «Зранку уряд Латвії підтримав ініціативу Міністерства оборони щодо надання додаткової військової підтримки Україні», — написав 28 липня у твіттері Артіс Пабрікс, повідомляє Польське радіо.
Відповідне рішення уряд ухвалив на позачерговому засіданні за закритими дверима. Представники влади в інтерв'ю ЗМІ не уточнили, яку форму матиме нова допомога та як саме її буде доставлено.
Наразі Латвія вже надала Україні військову підтримку на понад 200 млн євро, у тому числі пускові установки Stinger, безпілотники, протитанкову зброю і боєприпаси, — резюмує агентство LETA.
«Ми вже надали підтримку в розмірі щонайменше третини нашого військового бюджету. Сума, узгоджена сьогодні, також становить двозначне число мільйонів євро», — сказав Пабрікс.
У четвер міністр оборони Латвії зустрівся з турецьким колегою Хулусі Акаром у Ризі. Після переговорів він заявив, що його країна зацікавлена у двосторонньому співробітництві з Туреччиною у військовій та оборонній промисловості.
Рига. Фото px.here.com
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
23.11.2025 10:46
Збито та подавлено 69 ворожих БпЛА23.11.2025 10:38
920 москалів подохло минулої доби на українській землі22.11.2025 10:15
Збито та подавлено 89 ворожих БпЛА22.11.2025 08:57
1170 кацапів подохло минулої доби на українській земліВійськовий експерт Роман Світан в інтерв'ю з Євгенією Кутновою пояснив логіку путіна, ризики для Києва та підстави для 40 трлн репарацій


Коментарі