​Словаччина закидає Україні кібератаку на державні реєстри - її ринок нерухомості паралізований

У Словаччині найбільша кібератака в історії країни, заявили представники уряду після засідання Ради безпеки. Уже кілька днів словаки відчувають на собі наслідки хакерської атаки на державний реєстр нерухомості. Проблеми у банків, офісів і забудовників. Ринок нерухомості паралізований. Словаки не можуть брати іпотечні кредити або вносити зміни в реєстрацію, повідомляє Польське радіо.


За словами влади в Братиславі, дані, записані в реєстрі, не знаходяться під загрозою, і ніхто не повинен боятися втратити своє майно. Наступного тижня очікується поступове відновлення систем.

В уряді прем'єр-міністра Роберта Фіцо уже встигли знайти український слід. За словами міністра сільського господарства Річарда Такача, не виключено, що кібератака була здійснена з території України.

Річард Такач. Фото з відеоролика на x.com/terazsk



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 14 лютого

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2026.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.