У Мадриді сьогодні продовжать міркувати над підтримкою України та розробляти механізми співпраці у сфері безпеки
- Подробиці
- Опубліковано 31.03.2025 14:07
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 1400

Розробка механізмів співпраці у сфері безпеки та узгодження ініціатив щодо підтримки України — такі головні цілі зустрічі очільників дипломатій Великої п'ятірки країн ЄС, Великої Британії та України в Мадриді, повідомляє Польське радіо.
Речник польського МЗС Павел Вронський повідомляє, що міністр Радослав Сікорський розмовлятиме зі своїми колегами, зокрема, про шляхи підвищення безпеки Європи.
«Це продовження формату, який закріпився в Європі, а саме — розширення Веймарського трикутника. На порядку денному, безсумнівно, європейська безпека. А також фонди, гроші та підтримка України. Під час зустрічі буде з'єднання із міністром Сибігою», — каже речник МЗС Польщі.
У зустрічі також візьме участь Верховна представниця ЄС із закордонних справ і політики безпеки Кая Каллас. Перша зустріч у форматі Великої п'ятірки відбулася у листопаді минулого року у Варшаві.
Кая Каллас. Фото з відкритих джерел
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
16.11.2025 09:10
Збито та подавлено 139 ворожих БпПЛА16.11.2025 09:03
860 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 16 листопада


Коментарі