У БПП визнали, що «Наш Край» - проект Банкової

tom kray

 
Партія «Наш край» була спеціально створена владою під місцеві вибори. Про це в інтерв'ю програмі «Лівий берег з Сонею Кошкіною» заявив депутат від «Блоку Петра Порошенка» Микола Томенко, повідомляє lb.


«Щоб ви розуміли, досить багато губернаторів на початку кампанії приходили на наради і прямо говорили: у нас дві партії, які потрібно відпрацювати - БПП і «Наш край». Це - одна з технологічних помилок команди Президента, я вважаю», - додав Томенко.

Крім того, з Адміністрацією президента було погоджено появу партії Дмитра Добродомова «Народний контроль», розповів Томенко.

«Адміністрацією президента було погоджено (створення проекту - ред.), оскільки було потрібно у Львові створити ситуацію більш демократичну», - зазначив нардеп.

Томенко також відзначає ще кілька, на його погляд, помилок команди Порошенка, серед яких: робота декількома колонами, об'єднання з «Народним фронтом» і порушена комунікація всередині фракції.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.