Микола Томенко назвав парламентську більшість «злочинним угрупуванням»

gpu tomenko

 

Народний депутат фракції «БЮТ-Батьківщина» Микола Томенко вважає, що Генеральна прокуратура повинна дати оцінку подіям, які відбулися у парламенті під час прийняття мовного закону.


У зв’язку з цим Томенко направив звернення Генеральному прокурору Віктору Пшонці стосовно порушень Конституції та законів України, які відбулися на пленарному засіданні Верховної Ради 3 липня 2012 року під час розгляду та голосування за прийняття в цілому проекту Закону України «Про засади державної мовної політики».

У своєму зверненні Микола Томенко наголосив, що винесення законопроекту на розгляд пленарного засідання Верховної Ради відбулося у порушення вимоги Регламенту щодо підготовки законопроекту до другого читання профільним Комітетом, вимоги Конституції та Регламенту Верховної Ради щодо права законодавчої ініціативи депутатів.

Він підкреслив, що зазначений проект було винесено на розгляд Верховної Ради до завершення терміну його підготовки профільним Комітетом. При цьому не було розглянуто більше двох тисяч поправок, внесених народними депутатами до другого читання.

Микола Томенко також зазначив, що при винесенні проекту на голосування в цілому було порушено вимоги Регламенту щодо порядку ведення засідань і процедури розгляду питань, оскільки до цього не відбулося позитивного голосування про включення цього проекту до порядку денного пленарного засідання.

Натомість, додав він, під час самого голосування відбулися масштабні фальсифікації волевиявлення народних депутатів у зв’язку з порушенням вимог статті 84 Конституції України та частини третьої статті 47 Регламенту Верховної Ради України про особисте голосування депутатів. Підтвердженням останнього є те, що після голосування одинадцять народних депутатів України (в тому числі і сам Микола Томенко) заявили про відкликання своїх голосів «за» цей закон, оскільки вони за нього не голосували.

Зважаючи на те, що всі названі численні порушення Конституції та законодавства здійснювалися свідомо, за попередньою домовленістю групи осіб і призвели до результатів, які становлять реальну загрозу для громадянського миру і спокою, суверенітету та незалежності України, Микола Томенко попросив Віктора Пшонку забезпечити проведення розслідування всіх обставин справи і вжити заходів прокурорського реагування для забезпечення дотримання вимог Конституції, законів та притягнення до відповідальності винних у їх порушенні.

«Генеральна прокуратура повинна з’ясувати - чи діяла парламентська більшість як організоване злочинне угрупування під час голосування за мовний закон», - наголосив він, повідомляє byut.com.ua.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.