Сьогодні для депутатів передбачена лише дисциплінарна відповідальність – Микола Оніщук

onischuk20 02 2012

 
За посадові порушення та неналежне виконання своїх посадових обов’язків народні депутати несуть щонайбільше дисциплінарну відповідальність. Таку думку в коментарі «Радіо Свобода» висловив президент Інституту правової політики, колишній міністр юстиції Микола Оніщук, коментуючи оприлюднені результати дослідження громадського руху ЧЕСНО, повідомляє прес-служба Інституту правової політики.


Як стверджує Микола Оніщук, змінити ситуацію, що склалась, і зокрема, щодо існуючої практики неособистого голосування народних депутатів, можливо лише на конституційному рівні.

«Щоб уникнути цього ганебного явища, треба, з одного боку, на конституційному рівні розглянути питання ухвалення рішень Верховною Радою – з більшості від чисельного складу ВР до більшості присутніх (за наявності кворуму тих, хто зареєструвалися). З іншої сторони – безпосередньо в законах про регламент Верховної Ради, про статус народного депутата передбачити додаткові випадки, коли народний депутат несе дисциплінарну чи адміністративну відповідальність», – наголошує колишній міністр юстиції.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.