Влада створює закриту касту недоторканних

kasta suddi

 
Законопроект про посилення державного захисту суддів, внесений на розгляд парламенту Кабінетом міністрів, є, насамперед, спробою захистити представників суддівського корпусу, які виносять незаконні рішення на користь влади.


Таку думку висловив у коментарі газеті «Коммерсант-Украина» перший заступник голови парламентської фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв, повідомляє byut.com.ua

«Деякі судді йдуть на компроміси з совістю, виконуючи незаконні накази адміністрації президента. В цьому плані захист суддів – найстрашніше, що може бути, бо створюється закрита каста недоторканних», – сказав парламентар.

«Безумовно, суддів треба захищати, особливо тих, які приймають законні рішення. Але треба передбачити, що, якщо рішення судді скасовується Європейським судом з прав людини, він повинен нести кримінальну та матеріальну відповідальність за заподіяні державі збитки», – зауважив Сергій Соболєв.

Він також відзначив, що законодавча ініціатива уряду, впровадження якої коштуватиме бюджету майже 400 млн. грн. – це «розбазарювання бюджетних коштів».



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.