Опозиція пропонує зробити робочий тиждень в Україні європейським
- Подробиці
- Опубліковано 20.08.2013 19:28
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1708
Народні депутати фракції «Батьківщина» Олександр Турчинов та Андрій Павловський зареєстрували законопроект про внесення змін до Кодексу законів про працю України, яким пропонується скоротити норму тривалості робочого часу з 40 до 38 годин на тиждень, повідомляють «Конфлікти і закони» з посиланням на прес-службу «БАтьківщини».
«Цей законопроект є відповіддю опозиції на ініціативи олігархів, які давно лобіюють збільшення робочого тижня з 40 до 48-ми годин. Ми цього не дозволимо. Європейський стандарт тривалості робочого тижня — 36-38 годин. Роботодавцям слід дотримуватись норм, прийнятих в цивілізованому світі, та поважати право на відпочинок працюючої людини», — заявив один із співавторів законопроекту, секретар Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці Андрій Павловський.
За його словами, аби праця була продуктивною, трудящим потрібен повноцінний відпочинок.
«Не може існувати та ситуація, коли робочий день починається, як то кажуть, біля верстату. Спочатку люди їдуть на роботу в задушливому, переповненому громадському транспорті. В години пік на дорогах затори. Все це займає час і втомлює. При розрахунку норми тривалості робочого часу слід врахувати природну потребу трудящих відпочити від такого навантаження», — підкреслив Андрій Павловський.
Також з цієї категорії...

Депутати Партії регіонів продовжують порушувати...
21 мар. 2013 г.

Пенсійну реформу запровадили для чиновників,прокурорів...
2 апр. 2013 г.

Пленарні засідання Верховної Ради України...
4 июл. 2013 г.
Набираючі популярність...

Дело Тимошенко – дело политической...
29 нояб. 2011 г.

Закон власти Януковича это –...
14 дек. 2011 г.

Who is Viktor Yanukovych и...
30 апр. 2012 г.
Останні новини
05.07.2025 12:56
МЗС Польщі протестує проти російських нападів на українців05.07.2025 10:49
Знешкоджено 292 ворожих БпЛА05.07.2025 10:44
1050 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 5 липня обговорили наступні теми:
Коментарі