Кличко висловився проти встановлення скла між ложею преси і сесійною залою

loga press

 
Лідер «УДАРу» Віталій Кличко не підтримав ідею представників фракції Партїї регіонів встановити скло в ложі преси, яке б відділяло журналістів від депутатів. Про це Віталій Кличко заявив журналістам у кулуарах Верховної Ради, повідомляють «Конфлікти і закони».


«Деякі політики завжди хочуть відгородитися від журналістів парканами, склом, чимось іншим. Я впевнений в тому, що політика має бути відкритою і прозорою», - сказав Віталій Кличко.

Він наголосив, що не знає про жоден інцидент, коли кому-небудь з народних депутатів на голову з ложі преси парламенту впала фото- чи відеокамера. «Ставити якісь екрани, бар'єри - це недоречно. В жодному разі не потрібно цього робити», - сказав Віталій Кличко.

Лідер «УДАРу» нагадав, що представники Партії регіонів при визначенні розсадки політичних сил в сесійній залі самі вибрали сектор, який знаходиться під ложею преси. «Наша фракція місця не обирала. Регіонали мали можливість обирати і вони вибрали ці місця. Ми готові працювати у сесійній залі на будь-яких місцях», - додав Віталій Кличко.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.