Регіонали зірвали розгляд євроінтеграційних законопроектів у комітеті

komiteti

 
Представники Партії регіонів не прийшли на засідання Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності у понеділок, на якому планувалось розглянути низку євроінтеграційних законопроектів, зокрема законопроект про лікування Юлії Тимошенко та законопроект про Прокуратуру, а також законопроекти про внесення змін до Закону Про вибори народних депутатів, повідомляють «Конфлікти і закони» з посиланням на прес-службу «Батьківщини».


За словами Голови Комітету Андрія Кожем'якіна, за вихідні дні до Комітету надійшло понад 200 поправок до законопроекту «Про прокуратуру», який ухвалений парламентом за основу 8 листопада та готується до другого читання.

«З невідомих причин депутати від фракції ПР не прийшли на Комітет. Це демонструє, що влада та її представники у ВР не готові до підписання Угоди про Асоціацію».

Він також зазначив, що на засіданні зареєструвались всього 6 з 17 народних депутатів.

Також на засідання Комітету прийшли представники Генпрокуратури.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.