У парламенті вимагали від президента негайно внести на ратифікацію угоду з ЄС
- Подробиці
- Опубліковано 23.07.2014 09:51
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2515
Фракція «Батьківщина» вимагає від президента негайно внести на ратифікацію до парламенту Угоду про асоціацію з Європейським Союзом. Про це заявив голова фракції Сергій Соболєв з парламентської трибуни, повідомляє прес-служба партії «Батьківщина».
«Європейський вибір - це було те, заради чого розпочалась Революція гідності. Це те, чого вимагали мільйони українців, гинучи на майданах і відстоюючи свою гідність, європейський вибір. Це те, що було підписано вищим керівництвом держави і повинно сьогодні бути реалізовано», - наголосив він.
За словами голови фракції, угода про асоціацію з ЄС - «це угода, заради якої українці зробили свій вибір ще в далекому 90-му році, заради якої сьогодні сотні тисяч наших бійців, сотні тисяч добровольців захищають незалежність України».
Сергій Соболєв підкреслив, що Угода про асоціацію об'єднає в парламенті всіх тих, хто розуміє, що європейські цінності боротьби за економічні реформи, європейські цінності боротьби з корупцією – «це те, чого вимагають мільйони українців, і це те, що підтримує український парламент».
Під час виступу Соболєва народні депутати з фракції «Батьківщина» розгорнули банер із закликом до президента негайно внести угоду «Україна-ЄС» на ратифікацію.
Також з цієї категорії...

Опозиція зупинила закон, яким влада...
6 сент. 2012 г.

Ударівець порівняв регіонала Чечетова з...
15 февр. 2013 г.

Віталій Кличко: «УДАР» не піде...
18 июн. 2013 г.
Набираючі популярність...

Янукович вкотре зібрався продати Україну
5 дек. 2012 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
7 июн. 2025 г.

1120 кацапів подохло минулої доби...
7 июн. 2025 г.
Останні новини
07.06.2025 09:29
Знешкоджено 174 засоби повітряного нападу!07.06.2025 09:19
1120 кацапів подохло минулої доби на українській землі06.06.2025 11:21
Знешкоджено 406 засобів повітряного нападу!06.06.2025 11:12
1160 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак разом полковником ЗСУ у запасі, військовим експертом Романом Світаном у воєнному зведенні на 6 червня обговорили наступні теми:
Коментарі