Палатний: Верховна Рада зобов’язана найближчим часом виправити закон про електронне декларування
- Подробиці
- Опубліковано 29.02.2016 14:06
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1325
Народний депутат від «УДАРу», голова парламентського комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний переконаний, що для отримання Україною безвізового режиму з ЄС необхідно відповідно до міжнародних стандартів внести зміни до закону про електронні декларації та запустити роботу Нацагентства з питань запобігання корупції.
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі «УДАРу»
«Після останнього голосування у парламенті за безвізовий пакет ми вийшли на фінішну пряму щодо виконання технічних умов для візової лібералізації з країнами ЄС. Однак, європейці висловили критичні зауваження щодо деяких законодавчих правок і закликали Україну збільшити зусилля у боротьбі з корупцією. Перекладаючи на просту мову, це означає, що остаточне рішення щодо безвізового режиму буде залежати від вирішення проблеми із законом про електронне декларування та виконання Плану дій по візовій лібералізації не на 99%, а на всі 100%», - зазначив Палатний.
Саме тому, за словами народного депутата, вже на найближчому засіданні Верховної Ради фракція БПП ініціюватиме внесення змін до закону «Про запобігання корупції» із врахуванням зауважень ЄС, або ж розгляд нової редакції закону, який може бути внесений президентом як невідкладний. У свою чергу Кабмін повинен нарешті сформувати склад і якомога швидше запустити роботу Національного агентства з питань протидії корупції.
«Запровадження безвізового режиму з Європейським союзом очікує абсолютна більшість українців. Соціологічні дослідження показують, що процес євроінтеграції наші громадяни сприймають у першу чергу як можливість вільно пересуватися Європою. Тому влада повинна продемонструвати волю і виконати взяті на себе зобов’язання для скасування віз. Це не тільки дозволить українцям подорожувати країнами ЄС і розвивати двосторонній туризм, але й укріпить сприйняття нас як європейців і сприятиме стратегічному курсу держави на європейську інтеграцію», - наголосив Артур Палатний.
Також з цієї категорії...

Опозиція оскаржила у суді голосування...
11 июн. 2012 г.

Влада намагається примусити парламент проголосувати...
18 апр. 2013 г.

Звернення до народних депутатів України
20 февр. 2014 г.
Набираючі популярність...

СБУ спільно з Нацполіцією та...
24 апр. 2025 г.
Ми хочемо співпрацювати чи демонструвати...
24 апр. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
25 апр. 2025 г.
Останні новини
25.04.2025 08:36
1170 кацапів подохло минулої доби на українській землі24.04.2025 21:11
Ми хочемо співпрацювати чи демонструвати дотепність?Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 24 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі