Пленарне засідання Верховної Ради України 7 вересня 2016 року

vr 070916

 
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій відкрив ранкове засідання. Народні депутати виступили з оголошеннями, заявами, повідомленнями, пропозиціями. Парламентарії розглянули питання ратифікації.


Прийнято Закон «Про внесення зміни до Закону України «Про ратифікацію Конвенції про права інвалідів і Факультативного протоколу до неї».

Законом у назві та тексті Закону України «Про ратифікацію Конвенції про права інвалідів і Факультативного протоколу до неї» слово «інвалідів» замінено словами «осіб з інвалідністю».

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Проект Закону зареєстровано за №0102.

Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення доступу до правосуддя осіб, які утримуються в установах попереднього ув'язнення та виконання покарань».

Законодавчим актом спрощено доступ засуджених та взятих під варту осіб до суду під час оскарження ними рішень, дій та бездіяльності адміністрації установ виконання покарань чи попереднього ув'язнення.

Зміни внесено до статей 537, 539 Кримінального процесуального кодексу України та до статті 5 Закону «Про судовий збір».

Змінами до статті 5 Закону «Про судовий збір» встановлено, що засуджені та особи, взяті під варту, звільняються від сплати судового збору у справах, пов'язаних із питаннями, які вирішуються судом під час виконання вироку у відповідності до статті 537 КПК України, у разі відсутності на їх особових рахунках достатніх для сплати судового збору коштів.

Проект Закону зареєстровано за №2255а.

Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення виконання кримінальних покарань та реалізації прав засуджених».

Законодавчим актом внесено зміни до дев'яти статей Кримінального кодексу України.

Законом викладено у новій редакції ст. 76 «Обов'язки, які покладає суд на особу, звільнену від відбування покарання з випробуванням», змінено диспозиції ст.ст. 389, 390 України, які вирішать існуючі проблеми у судовій практиці з розгляду питань про ухилення від відбування покарання, не пов'язаного з позбавленням волі та інших.

Законом також внесено зміни: до 54 статей Кримінально-виконавчого кодексу України з застосуванням комплексного підходу до законодавчого врегулювання нових правовідносин, пов'язаних з пробацією, виконанням кримінальних покарань, продовженням гуманізації кримінально-виконавчого законодавства України та усуненням наявних розбіжностей між статтями Кримінально-виконавчого кодексу України; до 13 статей Кримінального процесуального кодексу України, в тому числі доповнено КПК новою статтею 721 «Представник центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері пробації» та фрагментарні зміни до десяти спеціальних законів України, пов'язаних зі свободою пересування, соціальною допомогою, охороною дитинства, волонтерською діяльністю та деякими іншими відносинами.

Проект Закону зареєстровано за №2490а.

Прийнято Постанову «Про Рекомендації парламентських слухань на тему: «Професійна освіта як складова забезпечення кваліфікованого кадрового потенціалу України: проблеми та шляхи вирішення».

Цією Постановою Верховна Рада України схвалила Рекомендації парламентських слухань на тему: «Професійна освіта як складова забезпечення кваліфікованого кадрового потенціалу України: проблеми та шляхи вирішення».

У Рекомендаціях парламентських слухань систематизовані та враховані пропозиції народних депутатів України, центральних і місцевих органів виконавчої влади, місцевих рад, Національної академії педагогічних наук України, національних галузевих академій наук, наукових і науково-методичних установ, представників професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, громадських організацій, роботодавців, які були висловлені 1 червня 2016 року на парламентських слуханнях на тему: «Професійна освіта як складова забезпечення кваліфікованого кадрового потенціалу України: проблеми та шляхи вирішення».

Проект Постанови зареєстровано за № 4862.

Прийнято Постанову «Про призначення у 2016 році іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих вчених».

Постановою призначено 24 іменних стипендії Верховної Ради України найталановитішим молодим вченим.

Проект Постанови зареєстровано за №4859.

Прийнято Постанову «Про присудження Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2015 рік».

Верховна Рада України присудила 20 Премій найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2015 рік у розмірі 20 тисяч гривен кожна.

Проект Постанови зареєстровано за №4860.

Верховна Рада прийняла дві постанови про перейменування населених пунктів.

Постановою № 4035а село Данине Ніжинського району Чернігівської області перейменовано на село Данина.

Постановою № 4036а село Матроська Ізмаїльського району Одеської області перейменовано на село Матроска.

Народні депутати розглянули та обговорили проект Постанови «Про Рекомендації парламентських слухань на тему: «Стратегія реінтеграції в Україну тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь: проблемні питання, шляхи, методи та способи» №4003а.

За результатами рейтингового голосування проект не набрав голосів для прийняття.

Рішення щодо проекту постанови буде прийнято пізніше.

Голова Верховної Ради України А.Парубій зробив кілька оголошень. Він повідомив про входження народних депутатів Тетяни Ричкової до складу депутатської фракції «Блок Петра Порошенка» і Юрія Одарченка - до складу депутатської фракції ВО «Батьківщина» та про відкликання народного депутата Мустафи Найєма з посади заступника голови фракції «Блок Петра Порошенка».

Головуючий закрив ранкове пленарне засідання.

За повідомленням Інформаційного управління ВР УкраїниКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Дарницький суд. Трансляція рішення судді Заставенко у справі «Медведчук проти Стуса». P.S. Рішення «іменем України» винесене

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.