Російські окупанти продовжують психологічний тиск на військовослужбовців частин ЗС України у Криму
- Подробиці
- Опубліковано 20.03.2014 20:05
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4637
За словами Леоніда Полякова, всупереч раніше досягнутих домовленостей про перемир’я, поруч з бортом корвета «Тернопіль» ВМС ЗС України періодично курсує буксир ЧФ РФ, з борту якого росіяни кидають бойові гранати в бік корвета, внаслідок чого український військовий корабель отримує пошкодження.
19 березня була здійснена чергова провокація на території Севастопольської бригади тактичної авіації, коли група невідомих вчинила спробу проникнення на територію військової частини, використовуючи світло-шумові гранати. Українські військовослужбовці на посту здійснили попереджувальні постріли, внаслідок чого провокатори відступили від території частини.
Сьогодні, 20 березня, російські солдати захопили Телерадіокомпанію Міністерства оборони України «Бриз».
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
18.04.2026 11:02
Небо під захистом: Сили оборони знешкодили 190 ворожих дронів17.04.2026 10:55
Нічне полювання: Сили оборони знешкодили 147 ворожих дронів17.04.2026 10:33
Оперативне зведення Генштабу: 1514-та доба великої війниВійськовий експерт Роман Світан разом із Євгенією Кутновою пояснює, чому ППО слабшає, які ракети ми втратили та як це змінює баланс сил


Коментарі