У Криму побоюються, що американці підірвуть ще незбудований керченський міст
- Подробиці
- Опубліковано 26.07.2014 20:40
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3958
Про це повідомляє e-crimea. info, передають «Конфлікти і закони».
«Я думаю, що потрібно і військових залучати, чому, тому що є зброя, яка, скажімо, змінює шари під водою. Раз підземний перехід чи якийсь інший - значить, є така зброя, коли заходить американський корабель в Чорне море, робиться вибух, і переходу немає. Значить, ми повинні залучити всіх, всіх фахівців», - зазначив Бабенко.
Як додав член регіонального відділення Загальноросійського народного фронту в Криму Олег Зубков, на час, поки не буде побудований основний перехід через протоку, необхідно забезпечити тимчасовий перехід, «щоб не провалити наступний курортний сезон і зменшити пік на Керченській переправі».
Як відомо, проектування будівництва мосту через Керченську протоку може початися восени поточного року.
Раніше служба зайнятості Криму заявила про те, що має намір займатися перенавчанням безробітних для направлення їх на будівництво мосту через Керченську протоку. Потім в ЗМІ з'явилася інформація про можливе залучення до будівництва ув'язнених.
Також з цієї категорії...

Росія заборонила зрадникам з кримського...
20 июн. 2014 г.

Ватница из Феодосии скулит, что...
23 апр. 2017 г.

Украина провела военные учения возле...
4 июл. 2018 г.
Набираючі популярність...

Дело Тимошенко – дело политической...
29 нояб. 2011 г.

Политические вуайеристы
27 апр. 2012 г.

Про власть: «Ох, у яра,...
9 мая 2012 г.
Останні новини
29.05.2025 12:09
Нетаньяху та Трамп сперечаються через ядерну угоду з Іраном29.05.2025 11:25
Знешкоджено 56 ворожих БпЛА29.05.2025 11:20
1050 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом з Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 29 травня обговорили наступні теми:
Коментарі
1) Обеспечить безопасность строительства моста (тоннеля, парома) не только от американских, но и от европейских, азиатских, китайских, австралийских и прочих угроз;
2) быть СУПЕР-БДИТЕЛЬНЫМИ! и обеспечить безопасность от Марсианских, Венерических, Плутоноидальных, Сриусоидальных и прочих поушений:;и
3) лично г.Бабенко вшить в руку лектронный чип (для постоянного наблюденя его передвижений), в голову - протиогаз, в спину- бронежелет, в грудь - портативную систему ПВО а в задницу - ракетную установку!