Чотири судна румунської компанії — злісні порушники режиму окупованої території Криму

adaman h

 
«Майдан закордонних справ» повідомляє, що кілька румунських кораблів постійно порушують режим окупованої території Криму. Таким чином, Румунія отримує третє місце по кількості кораблів в «Чорному списку» порушників правового режиму тимчасово окупованого Криму. На другому місці знаходиться Туреччина, на першому Російська федерація. Всього за період анексії Криму «Майдан закордонних справ» та BlackSeaNews зафіксували 117 суден-порушників з різних країн світу, передають «Конфлікти і закони».


За даними моніторингової групи Криму «Майдану закордонних справ» та BlackSeaNews, 1 - 8 жовтня 2014 року в порту анексованого Російською Федерацією кримського міста Феодосія знаходився під погрузкою румунський сухогруз ADNAN H компанії Johar Shipping, Constanta, Romania.

Раніше це судно вже двічі з моменту прийняття резолюції Генеральної Ассамблеї ООН 68/262 «Територіальна цілісність України» заходило до окупованого Криму, не дивлячись на те, що Румунія – країна оператора судна, Того – країна прапору судна, Маршалові острови – країна реєстрації судовласника, голосували «за» цю резолюцію ООН.

Крім судна ADNAN H – до Криму заходили румунські судна ANDA, SHERIN та NARGYS H (всі належать компанії Johar Shipping), зневажаючи міжнародне право. На сайті BlackSeaNews вказані точні й детальні дані про час, місце та тривалість перебування кораблів у Криму, а також всі юридичні та правові документи, в яких вказано, про які саме порушення йдеться та які наслідки чекають на судновласників та їхні кораблі.

Головний редактор BlackSeaNews та експерт «Майдану закордонних справ» Андрій Клименко зазначив: «Рано чи пізно це може обернутися для членів екіпажу серйозними штрафами, а для судновласника і капітана й більш серйозними наслідками, включаючи арешт цього судна або інших суден цього судновласника в українських або іноземних портах».

Той факт, що BlackSeaNews і «Майдан закордонних справ» занесли ці судна і їхніх судновласників в «чорний список» порушників правового режиму тимчасово окупованої території України, означає, що ведеться не просто посилений моніторинг, а й інші дії по адміністративним, дипломатичним, морським і правовим каналам щодо судна та судновласника.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 25 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.