Окупанти затримали журналістку Кокоріну у Криму

kokorina

 
Сьогодні вранці співробітники ФСБ Росії провели обшук у квартирах двох журналістів кримського видання «Центр журналістських розслідувань». В обох квартирах журналістів не було – були лише їхні батьки. У першому випадку ФСБ увірвалися до квартири батьків члена комітету Незалежної медіа-профспілки України Анни Андрієвської, яка після анексії Криму переїхала до Києва. У другому – почали обшук у батьків журналістки Наталії Кокоріної.


Наталія приїхала до батьків після початку обшуку. До розмови з ФСБ хотів долучитися адвокат Джеміль Темішев, але росіяни відмовились підпускати його до місця обшуку попри вимоги російського ж законодавства (ст.182 УПК РФ).

Близько 12:30 стало відомо, що ФСБ затримала Наталію Кокоріну, її повезли у невідомому напрямку, ймовірно, у будівлю управління ФСБ у Криму.

Представник ОБСЄ Дун’я Міятович вже закликала російську владу відпустити журналістку Кокоріну. Її заяву англійською можна прочитати на сайті НМПУ.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.