Оголошено у розшук 76 колишніх депутатів Верховної Ради АР Крим

par krim

 
Управлінням з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим Генеральної прокуратури України проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно колишніх депутатів Верховної Ради АР Крим за вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада).


Про це у четвер повідомила прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».

З метою забезпечення виконання вироку суду щодо можливої конфіскації майна, судом накладено арешт на майно та корпоративні права вказаних осіб на суму понад 1,2 млрд грн.

Постановами слідчого підозрюваних оголошено в розшук, судом надано дозвіл на їх затримання.

Нагадаємо, що 28.02.2015 стосовно 76 колишніх депутатів Верховної Ради АР Крим складено письмові повідомлення про підозру, які 02 березня 2015 року через Посольство Російської Федерації в Україні, як держави-агресора, направлені підозрюваним.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.