МЗС України відреагувало на візит Путіна до Криму та Севастополя
- Подробиці
- Опубліковано 17.08.2015 17:13
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2541
МЗС України висловлює рішучий протест у зв’язку з черговим здійсненням вищим керівництвом Російської Федерації 17 серпня 2015 року непогодженого з Україною візиту на територію Автономної Республіки Крим. Відповідна нота протесту з вимогою пояснити причини демонстративної неповаги президентом РФ Володимиром Путіним, головою російського уряду Дмитром Медведєвим та іншими посадовими особами Російської Федерації чинного законодавства України та норм міжнародного права та припинити практику таких візитів направлена до МЗС РФ, повідомляє прес-служба МЗС України, передають «Конфлікти і закони».
Попри обурення, яке викликає свідоме і навмисне нехтування першими особами Росії ключовими принципами міжнародного права та законодавством України, вкотре звертаємо увагу російської сторони на необхідність дотримання Порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №367 від 4 червня 2015 року. Нагадуємо, що порушення зазначеного Порядку передбачає притягнення до відповідальності згідно із чинним законодавством.
МЗС України наголошує, що спроби Кремля інтерпретувати ці непогоджені візити в Україну як внутрішньодержавні поїздки є нікчемними. АР Крим та м. Севастополь є і залишатимуться невід'ємною частиною України для усього цивілізованого світу, який надав належну оцінку діям російської сторони, запровадивши відповідні обмежувальні заходи.
Також з цієї категорії...

У Криму намагаються спровокувати розвиток...
12 мар. 2014 г.

РНБО відзначає зростання кількості біженців...
12 мар. 2014 г.

Даже севастопольцы и те по...
27 мар. 2014 г.
Набираючі популярність...

Як українці годують чиновницьку касту:...
28 апр. 2025 г.

Депутат Київради Вікторія Кустова: Леонід...
5 авг. 2025 г.

Поліція Києва викрила 23-річного юриста,...
8 сент. 2025 г.
Останні новини
17.09.2025 10:16
Збито та подавлено 136 ворожих БпЛА17.09.2025 09:08
1020 кацапів подохло минулої доби на українській землі16.09.2025 11:16
Збито та подавлено 89 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан з ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 17 вересня обговорили такі теми:
Коментарі