Напевно, Путін шукав на дні Чорного моря «свого «краба на галерах»

putin nadne

 

Під час візиту до Криму цього тижня Володимир Путін біля Балаклави опустився на дно моря у батискафі. Він занурився у води Чорного моря на глибину 82 м, щоб оглянути уламки двох затонулих візантійських галер. За словами російських посадовців, місце аварії суден знайшли дайвери з Ростова-на-Дону у травні цього року. Кремль стверджує, що цьогорічний візит Володимира Путіна до Криму присвячений розвитку туризму.


У Києві засудили відвідини Криму Путіним, а президент Петро Порошенко назвав цей візит нагнітанням ситуації на півострові та на Донбасі.

Дуже влучно охарактеризував цю подію посол України у Латвії Євген Перебийніс, який назвав батискаф вдалою ілюстрацією сучасної Росії. Про це дипломат написав у Твіттері. «Важко знайти більш вдалий образ для сучасної Росії, ніж батискаф: герметична, надійно ізольована від зовнішнього світу капсула, яка іде на дно», - написав Перебийніс.

Кілька років тому інтернет порвав вислів Путіна: «я как краб на галерах…». Чи не цього краба він шукав на дні Чорного моря?



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.