Напевно, Путін шукав на дні Чорного моря «свого «краба на галерах»

putin nadne

 

Під час візиту до Криму цього тижня Володимир Путін біля Балаклави опустився на дно моря у батискафі. Він занурився у води Чорного моря на глибину 82 м, щоб оглянути уламки двох затонулих візантійських галер. За словами російських посадовців, місце аварії суден знайшли дайвери з Ростова-на-Дону у травні цього року. Кремль стверджує, що цьогорічний візит Володимира Путіна до Криму присвячений розвитку туризму.


У Києві засудили відвідини Криму Путіним, а президент Петро Порошенко назвав цей візит нагнітанням ситуації на півострові та на Донбасі.

Дуже влучно охарактеризував цю подію посол України у Латвії Євген Перебийніс, який назвав батискаф вдалою ілюстрацією сучасної Росії. Про це дипломат написав у Твіттері. «Важко знайти більш вдалий образ для сучасної Росії, ніж батискаф: герметична, надійно ізольована від зовнішнього світу капсула, яка іде на дно», - написав Перебийніс.

Кілька років тому інтернет порвав вислів Путіна: «я как краб на галерах…». Чи не цього краба він шукав на дні Чорного моря?



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.