Наслідки блокади Криму будуть катастрофічними

blokada-krima

 
Блокада Криму кримськими татарами призведе до найневтішніших наслідків для всіх на півострові. Таку думку висловив російський політолог Дмитро Орєшкін, повідомляє replyua.net.ua.


Він зазначив, що Путін розраховував ефективно тиснути Україну невизнаним анклавом ДНР і ЛНР. Звичайно, це було б не те, на що він розраховував спочатку, так як він розраховував отримати сухопутний міст в Крим в гіршому випадку, а в кращому - прямо до Придністров'я. Однак його бажанням не судилося збутися.

І зараз Криму стане зле. Особливо, якщо кримські татари продовжать свою блокаду на тривалий час. Перспектив у Криму немає взагалі. Коли побудують міст - невідомо, а 80% овочів і фруктів, іншої їжі аж до молочних продуктів і м'яса, йшли якраз з України. Якщо цей потік продуктів припиниться, то наслідки будуть вкрай невтішними, підкреслив Орєшкін.

Раніше російський журналіст Саша Сотник зазначив, що тема блокади для Путіна явно болюча, так як її уникають всі путінські ЗМІ.



Коментарі

  +0 #1 Борис 24 сент. 2015 г., 21:33:41
Никаких нареканий и неудовольствия от настоящих украинцев не будет, а проверить "логистику Крыма" необходимо.

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.