​Українському журналісту Семені в Криму пред'явлено звинувачення

7 грудня українському журналісту Миколі Семені, який проживає в окупованому Криму, пред'явлено звинувачення. Про це повідомили адвокат Семени Еміль Курбедінов і журналіст Антон Наумлюк в мережі Facebook, передає podpricelom.com.ua.


«Сьогодні було пред'явлено звинувачення Миколі Семені в остаточній редакції і заявлені ряд клопотань захистом. З завтрашнього дня почнеться ознайомлення з матеріалами кримінальної справи, це приблизно шести (!) томів!», - пише адвокат.

За його інформацією, ФСБ представить суду журналіста як «затятого ненависника росії, всього російського і путінського».

За інформацією Наумляка, українському журналісту Семені закидають частину 2 ст. 280.1 ук рф («Публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності російської федерації»). Йому загрожує до 5 років позбавлення волі.

Нагадаємо, що в квітні 2016 року журналіста «Крим. Реалії» (проект інтернет-видання «Радіо Свобода») Миколу Семену звинуватили в сепаратизмі.

Фото podpricelom.com.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведуча Ірина Узлова та військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан обговорили найактуальніші новини навколо російсько-української війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.