США заявили про розміщення росією озброєнь в окупованому Криму, а також продовження призову
- Подробиці
- Опубліковано 14.05.2021 12:13
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3860

росія розмістила в окупованому Криму десантно-штурмові підрозділи, танки T-72Б3, 120-мм гаубиці та міномети, бронемашини та інше оснащення. Про це в четвер заявила в ОБСЄ очільниця місії США до цієї організації Елізабет Розенсток-Сіллер. Текст заяви розміщено на сайті Місії США до ОБСЄ. За словами дипломатки, розміщення техніки та військових до Криму відбувається попри заяви москви про відведення військ від українських кордонів, повідомляє «Голос Америки».
Дипломатка також вказала на продовження росією призову в окупованому Криму.
За словами дипломатки, ситуація у східній Україні продовжує викликати занепокоєння, а очолювані росією сили посилили спроби створювати перепони спостерігачам СММ, або блокувати їх свободу пересування.
«Нещодавні інциденти, у ході яких очолювані росією сили вимагали митних форм від спостерігачів СММ, є безпрецедентними та становлять значну ескалацію та тиск. Як завжди, переважно більшість обмежень свободи пересування відбувається на контрольованих росією територіях», - відзначила Елізабет Розенсток-Сіллер.
Дипломатка заявила, що країни-члени ОБСЄ не приймуть збільшення втручання у діяльність спостерігачів, як нову норму.
У четвер постійний представник росії у ОБСЄ Лукашевич заявив, що ситуація в Україні погіршується, а влада України продовжує не виконувати Мінські домовленості.
За його словами, офіційний Київ просуває тезу про буцімто необхідність чинних форматів щодо врегулювання і «лише імітує прагнення до миру».
«Ухиляння від роботи з врегулювання негативно позначається на ситуації із безпекою на сході України», - заявив Лукашевич.
Фото з відкритих джерел
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
10.01.2026 11:07
Збито та подавлено 94 ворожі БпЛА10.01.2026 11:00
880 москалів подохло минулої доби на українській землі09.01.2026 10:05
Збито та подавлено 244 цілі противника09.01.2026 09:56
1030 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 9 січня


Коментарі