​Держуправління в Україні: суміш радянської і бандитської системи 90-х

Після набуття незалежності Україна отримала у спадок частину радянського управління, яке і почало обслуговувати ті політичні вимоги, які склались на той час



Проте, вона була порівняно нечисельна. Але вже перша незалежна влада в Україні почала збільшувати кількість чиновників. Переважна більшість депутатів першого скликання були комуністами, але багато хто з них мав уявлення про законотворчість. Ці люди були високоосвічені і розумілись в системних речах. Але згодом в систему державного управління інтегрувалась частина бандитської системи 90-х.

Про теперішній стан державоуправління наша розмова з кандидатом наук з держуправління Юрієм Гаврилечко.


Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 13 вересня обговорив наступну ситуацію на фронті:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.