Документы с компроматом на Навального «Яндекс.Деньги» назвали подделкой

rospil

 
В компании «Яндекс.Деньги» назвали подделкой документы о финансовых махинациях оппозиционера Алексея Навального через «Яндекс.Кошелек», якобы предоставленные бывшим сотрудником «Яндекса».

«Мифические документы от мифического бывшего сотрудника «Яндекса», о котором говорит депутат Костунов, могут быть только подделкой», - заявила пресс-секретарь «Яндекс.Денег» Ася Мелкумова Ленте.ру.

Депутат «Единой России» Илья Костунов направил запрос о проверке финансовой деятельности Навального в ФСБ и Росфинмониторинг. Он заявил, что получил от бывшего сотрудника «Яндекса» документы, позволяющие предположить, что оппозиционер отмывал через «Яндекс.Кошелек» деньги, полученные от какого-то неизвестного спонсора с помощью специальной программы накрутки переводов.

У Навального два антикоррупуционных проекта, финансируемых на добровольной основе через «Яндекс.Кошельки» - РосПил и РосЯма. На счету РосПила находится более 5 млн рублей, на счету РосЯмы – 3500 рублей.

Ранее хакерская группировка Anonymous ранее выложила в Интернет содержание взломанной почты, якобы принадлежавшей представителям движения «Наши», в которой описывался сценарий компромата на Навального с «сотрудником Яндекс.Денег» в качестве главного героя, сообщает ruformator.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.