Известного российского хакера экстрадировали из Франции в США

horohorin

 
Российского хакера Владислава Хорохорина экстрадировали из Франции в США, известного также как БэдБи. Хакера в Америке ожидают 62 года тюрьмы, если его признают виновным в вменяемых ему преступлениях.


27-летнего Хорохорина подозревают в махинациях с кредитными картами. Противоправные действия осуществлялись через Интернет. Хорохорин стал одним из организаторов преступной схемы, с помощью которой удалось снять более 9 миллионов долларов в банкоматах 280 стран мира. Интересно, что сделал он это в течение 12 часов.

Поскольку от рук хакера пострадало множество граждан США, его делом занималась американская спецслужба. В августе 2010 года Хорохорина задержали во Франции, откуда он планировал вылететь в Москву. Почти два года он провел в тюрьме в Марселе.

В том случае, если в США хакера признают виновным по всем пунктам, ему может грозить 62 года тюрьмы.

По данным американского следствия, преступник пользовался онлайн-форумами, где предлагал покупателям из разных стран данные с пластиковых карт, сообщают internovosti.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.