Общение с Цукербергом на Facebook теперь стоит денег

tsuk

 
При попытке отправить личное сообщение Марку Цукербергу (Mark Zuckerberg) пользователи видят уведомление от Facebook, в котором соцсеть предлагает заплатить $100 за то, чтобы сообщение попало в папку «входящие», а не затерялось в папке «другое», созданной специально для спама и неважных писем.


Facebook предлагает заплатить за личное сообщение Марку Цукербергу только тем пользователям, кто не состоит в подписчиках его странички в соцсети. 16 млн нажавших «мне нравится» поклонников основателя Facebook могут отправлять своему кумиру личные сообщения совершенно бесплатно, выяснили авторы блога Mashable.

Ранее Facebook уже экспериментировала с монетизацией опции отправки личных сообщений. В декабре прошлого года компания в тестовом режиме предложила некоторым пользователям отправлять личные сообщения напрямую любым другим пользователям, вне зависимости от того, состоят ли они в друзьях, за $1 за каждое сообщение, пишет ruformator.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.