На Apple подали до суду через незадоволення операційною системою

tim kuk

 
Житель Каліфорнії, США, подав позов до корпорації Apple, оскільки виявився незадоволеним установкою операційної системи iOS 7. Позво подано безпосередньо до генерального директора Apple Тіма Кука.


Відповідач Марк Менахер вимагає видалити з його телефону інсталяційний файл iOS 7, який був автоматично завантажений пристроєм після підключення до Wi-Fi, оскільки вважає її не такою, яка подобається споживачеві. Моральну компенсацію у своєму позові він встановив у 50 доларів.

У своїй заяві Менахер написав, що "нехтування компанії Apple інтересами клієнтів щодо iOS 7 - це справжній бандитизм". "Якщо Стів Джобс був відомий своїм жорстким ставленням до співробітників компанії, бажаючи задовольнити інтереси клієнтів, то Тім Кук, мабуть, нехтує думкою користувачів, прагнучи отримати максимальний прибуток", - йдеться в документі.

Керівництво компанії і Тік Кук поки ще ніяк не прокоментували позов . Дата судового засідання призначена на січень 2014 року.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.