Бизнес издатели подали в суд на звезд, взявших гонорары за мемуары, но так и не написавших их

Фокси Браун. Фото mysound.bgНью-йоркская издательская компания Simon & Schuster Inc. подала в суд на Фокси Браун (Foxy Brown) и Лил Ким (Lil` Kim), которые взяли гонорар за написание книг, но так и не удосужились его отработать. Адвокаты Simon & Schuster в своем иске утверждают, что в 2005 году Браун получила 75 тысяч долларов за написание автобиографической книги под названием «Нарушенное молчание» (Broken Silence). Книга должна была появиться в печати в феврале 2006. Ким обещалась написать свой роман в июне 2004, а гонорар за него в размере $40000 получила в 2003 году.

После подписания контрактов обе звезды сели на несколько месяцев в тюрьму, Ким - за ложные показания, Браун - за нарушение условий пробации, к которой ее приговорили после драки с двумя маникюршами.

Издатель не требует многого. Он всего на всего хочет вернуть свои деньги.

По материалам bisneszur.ru

Следующая статья »

 



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Бійці ССО Збройних сил України завдають суттєвих втрат військам противника у Курській області, зокрема військовослужбовцям КНДР

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.