​Спадкоємець Samsung Electronics сяде на п'ять років

Корейська мільярдер, віце-президент і фактичний глава корпорації Samsung Лі Чже Ен отримав п'ять років в'язниці: суд Сеула визнав його винним у хабарництві. Влада стверджує, що Лі Чже Ен «поповнював» фонди колишнього президента країни Пак Кин Хе, яка на тлі цього корупційного скандалу втратила посаду і свободу.


Слідство встановило, що в обмін на хабарі (загальна сума - близько 5,5 мільярдів доларів) група Samsung отримувала численні пільги, повідомляє Euronews.

Сам Лі Чже Ен провину заперечує. Його адвокати готують апеляцію і обіцяють довести, що мова йшла про добровільні пожертвування.

Корейська мільярдер - син голови концерну Samsung Лі Гонхі і до останнього вважався його наступником. В очікуванні вердикту суду Лі Чже Ен провів п'ять місяців під арештом. Звинувачення просило для нього 12 років в'язниці. Експерти не виключають, що рішення суду може стати істотним ударом для Samsung Electronics - найбільшого світового виробника мікрочіпів і смартфонів. Акції фірми рушили вниз після оприлюднення вердикту.

Чи Чже Ен. Фото з відеоролика Euronews



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.