​У Єгипті екс-гравця збірної по футболу визнали терористом

Ім'я колишнього гравця національної збірної Єгипту з футболу Мохаммеда Абутріка втретє внесено до терористичного списку. Згідно з рішенням Кримінального суду Каїра, опублікованому в офіційних ЗМІ, список терористів терміном на п'ять років поповнили імена 1529 чоловік, в тому числі Абутріка, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


Внесені до списку терористів особи звинувачуються в «спробі повалити владу, організації атак на об'єкти ЗС, МВС і суди».

Згідно зі змінами, внесеними до законодавства Єгипту, влада може конфіскувати майно терористів і терористичних організацій.

У січні минулого року Кримінальний суд Каїра вніс ім'я Мохаммеда Абутріка і низку керівників організації «Брати-мусульмани» в список терористів. Однак після розгляду справи в Апеляційному суді рішення суду Каїра було анульовано.

Згідно з єгипетським законодавством, особи, чиї імена внесені в список терористів, не мають права залишати країну. Тим, хто вже перебуває за кордоном, заборонений в'їзд до Єгипту.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 4 грудня обговорив останні новини довкола війни росії проти України

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.