Супруг принцессы Монако заплатит 200000 евро за 2 пощечины

 
Во вторник, 9 марта, немецкое информагентство DPA сообщило о том, что принц Эрнст Август Ганноверский по приговору суда оштрафован за рукоприкладство.
 
Супруг принцессы Монако Каролины обязан выплатить двести тысяч евро за драку с владельцем отеля.
 
Инцидент произошёл в Кении в 2000-м году.
 
Дело о нанесении телесных повреждений Йозефу Брунленеру разбиралось в суде немецкого города Хильдесхайм.
 
В заявлении истца говорится, что принц Эрнст Август в ярости несколько раз ударил его по лицу кулаком.
 
Сам принц опроверг это утверждение, по его словам, он только дал Брунленеру пару пощёчин, что подтвердили несколько свидетелей, включая принцессу Монако.
 
Первичное рассмотрение дела состоялось в 2004-м году.
 
По вынесенному тогда решению суда, принц Ганноверский должен был выплатить Йозефу Брунленеру четыреста сорок пять тысяч евро.
 
В ходе повторного рассмотрения дела суд постановил сократить первоначальный размер штрафа почти вдвое.
 
По материалам woman-today.ru
 

 



Коментарі

  +0 #1 дядя 10 мар. 2010 г., 13:28:41
гонорар больше чем у именитіх боксеров

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.