«Газпрому» не подобаються незалежні директори радіостанції «Ехо Москви». Будуть зміни

Главный редактор радиостанции «Эхо Москвы» Алексей Венедиктов. Фото ria.ru.Як стало відомо, «Газпром», як контролюючий акціонер радіостанції «Ехо Москви» зажадав дострокової відставки Ради директорів радіостанції, а також заміни незалежних директорів, повідомляє Інтерфакс.

Щоправда, як наголошують нинішні керівники, зміни в редакційній політиці не відбудуться. Це підтвердив і Матвій Гонопольскій у своєму твітері, зазначивши, що «повідомлення про те, що «Газпром-Медіа» вимагає дострокової відставки ради директорів «Ехо Москви» - лише констатація зміни в раді директорів. Але розколу колективу не буде».

Згідно зі статутом радіостанції нинішній головний редактор залишатиметься на посаді ще два роки, до чергових виборів акціонерів.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 24 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.