У Росії сенсація: Медведєв хоче в президенти від опозиції
- Подробиці
- Опубліковано 16.02.2012 10:45
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2375
Своїми заявами Медведєв дещо спантеличив суспільство. Заявивши про готовність знову балотуватися в президенти. Подібну заяву він зробив учора, прощаючись з лідерами зареєстрованих партій. Це вже друга заява російського президента, про плани на переобрання президентом, зазначає РБК daily.
До протестів Медведєв подібних заяв не робив. Проте ситуація змінюється і тепер Медвєдєв може йти у президенти від… опозиції, оскільки кандидатуру від влади представляє Володимир Путін
Як зазначають російські аналітики, наполегливість, з якою Дмитро Медведєв раптом став повторювати про бажання знову стати президентом, змусила замислитися. Проте інші експерти наголошують, що подібні заяви лише спроба змінити ставлення політичного класу до своєї персони, оскільки політичні представники не сприймають Медведєва серйозно і не вважають сильною фігурою.
Також з цієї категорії...

Пик популярности: Саркози сорвал аншлаг...
16 февр. 2012 г.

Суд не смог приговорить Гарри...
24 авг. 2012 г.

Греческая полиция арестовала грабителей музея...
24 нояб. 2012 г.
Набираючі популярність...

Трамп хоче обговорити з путіним...
13 окт. 2025 г.

СБУ затримала дезертира, який на...
13 окт. 2025 г.

У Києві затримали поляка, який...
13 окт. 2025 г.
Останні новини
13.10.2025 19:34
Трамп хоче обговорити з путіним передачу «Томагавків» Україні13.10.2025 10:38
1140 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 13 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі