Австрийский сервис SMS-сообщений процитирует Папу римского в дни Великого поста

SMS-рассылка. Фото kaz-news.infoНа протяжении всего Великого поста австрийцы смогут получать ежедневные "SMS от Папы". Католическая Церковь в Австрии предлагает всем желающим подписаться на специальную SMS-рассылку с цитатами Бенедикта XVI. Сообщения будут содержать слова из проповедей Понтифика.

Подписаться на рассылку очень просто, достаточно лишь отправить SMS со словом "папа" на определенный номер.

Короткие сообщения "от папы" должны заставить человека остановиться и задуматься о своей личной вере, заявил референт по СМИ Конференции епископов Австрии Пауль Вуте. Эти SMS-сообщения следует воспринимать как приглашение к «размышлению о том, что действительно является важным».

По словам Вуте, цитаты Папы передают великие "слова веры". Они не оставляют без внимания глобальные темы, беспокоящие современного человека: "вера в Иисуса Христа и Церковь", "христианская жизнь в условиях свободы и ответственности», «Бог и человек", сообщает CNL-NEWS.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.