Китайская фирма Proview хочет получить полный контроль над торговой маркой iPad

Фото stltoday.comФирма Proview, боровшаяся с Apple за право на имя iPad на территории Китая, теперь хочет получить полный контроль над торговой маркой.

В пересмотренном иске Proview утверждает, что компания Apple приобрела права на товарный знак мошенническим путем, нарушив закон о конкуренции. Компания уже подала иск в суд штата Калифорния. Если решение по иску будет принято в пользу Proview, то она вернет себе право на торговую марку iPad не только в Китае, но и в Европейском Союзе, Южной Корее, Мексике, Сингапуре, Индонезии, Таиланде и Вьетнаме, пишет The Next Web.

Иск последовал после того, как были раскрыты подробности сделки по покупке прав на торговую марку.

В 2010 году, примерно за месяц до релиза планшета, Apple наняла британскую фирму Farncombe International, которая создала подставную компанию и приобрела у Proview права на имя iPad за $ 55 163.

Apple, в свою очередь, угрожает засудить Proview за клевету и неправомерное вмешательство в ее внутренние дела, сообщает ruformator.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 1 листопада обговорив такі теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.