«Газпром» судится с Литвой, чтобы защитить собственные инвестиции

Фото tsn.uaИск в международный арбитражный суд подал российский газовый концерн «Газпром». Ответчиком будет правительство Литвы. Как поясняют в газовом концерне, иск подали для защиты собственных инвестиций.

Об обращении в арбитраж представитель компании «Газпром» заявил во время заседания правления компании Lietuvos dujos. На нем решался вопрос разделения бизнеса Lietuvos dujos, проводилось голосование в соответствии с требованиями закона о газе Литвы.

Российский концерн выступает против раздела Lietuvos dujos, о чем концерн спорит с литовскими властями с прошлого года. Литовская сторона хочет произвести раздел для того, чтобы эта компания соответствовала нормативам из третьего энергопакета Евросоюза. «Газпром» также против всего этого энергопакета, как и против раздела.

В рамках этого проекта в середине 2011 года литовский парламент проголосовал за национализацию газовой трубы, которая принадлежит «Газпрому». В Lietuvos dujos российскому концерну принадлежит около 37% акций, а правительству Литвы - 17,7%, сообщают internovosti.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.