В Словакии вместе с травой случайно сожгли замок XIII века - видео

Кадр из видеоролика youtube.com

Причиной пожара в замке Красна Горка стала сухая трава, которую жгли местные жители в окрестностях замка.

Искры залетели на покрытую деревянной черепицей крышу, и она мгновенно вспыхнула, а затем, прогорев, обвалилась внутрь здания, поджигая старинную мебель и другие экспонаты, сообщает «The Slovak Spectator».

Огонь удалось потушить, только задействовав вертолет для тушения лесных пожаров, который сбрасывал воду на крышу замка.

В замке не было посетителей в момент пожара. Точные масштабы ущерба станут известны позднее, после полного осмотра здания. Однако сотрудники музея уже сейчас отмечают, что верхняя часть замка и музейная экспозиция полностью уничтожены.

Замок Красна Горка был построен в XIII веке. Первое письменное упоминание о нем датируется 1333 годом. С 1961 года замок получил статус национального культурного памятника Словакии. В апреле 2011 года, после реставрации, он был открыт для публики, сообщает charter97.org.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 24 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.