В утечке данных с карт Visa и MasterCard оказалась виновна процессинговая компания

utechkaОколо 1,5 млн номеров банковских карт Visa и MasterCard, выпущенных на территории Северной Америки, попали в руки к злоумышленникам. Хакерам удалось взломать базу данных процессинговой компании Global Payments.

Компания Visa прекратила сотрудничество с Global Payments, однако в дальнейшем деловое партнерство может возобновиться, пишет Reuters. До окончания собственного расследования инцидента MasterCard продолжит работать с Global Payments.

О том, как хакерам удалось получить доступ к базе, Global Payments не сообщила. Злоумышленники смогли экспортировать номера карт, отчиталась компания. Имена их держателей, адреса и номера социального страхования остались нетронутыми.

В результате взлома, о котором стало известно в пятницу 30 апреля, пострадали до 1,5 млн банковских карт. Ранее сообщалось об утечке данных 10 млн пластиковых карт. Предполагается, что похищенные сведения могут быть использованы для создания фальшивых карт, сообщает ruformator.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 1 листопада обговорив такі теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.