Балийскому террористу вместо расстрела дали 20 лет тюрьмы

bali

 
Один из организаторов теракта на острове Бали в 2002 году, в ходе которого погибли 202 и были ранены 209 человек, приговорен к 20 годам тюрьмы. Приговор 45-летнему Умару Патеку,одному из основных фигурантов дела о взрыве в ночном клубе в туристическом районе Курта, вынес суд Джакарты.


Преступник также был признан виновным в содействии организации терактов в церквях Джакарты в 2000 году, унесших жизни 19 человек. Максимальным наказанием, которое грозило Патеку, была смертная казнь. Однако прокуратура приняла во внимание раскаяние преступника и его готовность сотрудничать со следствием и смягчила наказание.

Хисьяму Бин Ализеину (Hisyam Bin Alizein) – это настоящее имя Патеки – обвинялся в изготовлении взрывчатых веществ, использованных для осуществления терактов в 2002 году. После девяти лет, которые преступник провел в бегах, он был задержан в январе прошлого года на территории Пакистана в городе Абботтабад, сообщает pravo.ru со ссылкой на The Wall Street Journal.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан у військовому зведенні на 7 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.